עדכוני האתר

אתרי תמונות להורדה בחינם

פורסם: 1 באוג׳ 2012, 17:00 על ידי: סיון מילר   [ עודכן 5 באוג׳ 2012, 4:26 ]

תמונות הן חלק חשוב בתהליך השיווק באינטרנט - הן מושכות את העין ומעבירות מסר מעבר למילים. שילוב נכון של תמונות מעלה את שיעור ההמרה - גורם לגולש לקרוא את המאמר, להמשיך לטייל באתר, ללחוץ על לינקים ועוד. בפוסטים בבלוג, בדפי נחיתה, בדפים באתר, במצגת, בוידאו שלכם - בכולם אתם צריכים לשלב תמונות שיתפסו את העין של הגולש, יתנו לו להרגיש שהוא נמצא במקום הנכון ויתאימו למסר שאתם רוצים להעביר.

זהו אוסף אתרי תמונות חינם, מעודכן לשנת 2012, עם כל האתרים הכי טובים שלא תמצאו בשום מקום אחר, וכולל גם קישורים לתמונות שאפשר להוריד בחינם מאתרי תמונות בתשלום!

הערה חשובה: בכל האתרים נבדקו תנאי השימוש ושמותר לעשות בתמונות שימוש מסחרי, עם או בלי מתן קרדיט (לינק) או תחת תנאים אחרים. אתרים שלא מרשים שימוש מסחרי בתמונות ואתרים לא איכותיים לא נכנסו לרשימה. למרות זאת, יכול להיות שנפלה טעות או שהתנאים באתרים מסויימים השתנו. לכן, למרות הבדיקה ולמרות שמצויינים כאן חלק מהתנאים, חשוב מאוד תמיד לבדוק היטב את תנאי השימוש בכל תמונה לפני שמשתמשים בה.

המשך ››
69 פונטים להורדה בעברית

פורסם: 11 באפר׳ 2012, 11:19 על ידי: משתמש לא ידוע   [ עודכן 1 באוג׳ 2012, 17:06 על ידי סיון מילר ]

חיפשת פונטים מיוחדים בעברית כדי לעצב לעצמך לוגו לעסק, כותרת לאתר או טקסט שיווקי לדף הנחיתה?
סביר להניח שנתקלת בפונטים רבים שניתנים להורדה בחינם- של בן נתן, העוקץ ועוד. הבעיה עם רוב הפונטים האלה היא שהם מותרים לשימוש פרטי בלבד, מה שאומר שאסור לעצב איתם לוגו או כל דבר אחר שהוא שיווקי או מסחרי.
כל בעל אתר צריך להזהר שאינו מפר זכויות יוצרים- באינטרנט בפרט. הרי אף אחד לא רוצה לקבל טלפון שמאיים בתביעה בגלל שימוש לא חוקי בפונטים...

אז חדשות טובות - כאן נמצאים מבחר גופנים לוורד להורדה בחינם המותרים לשימוש מסחרי!
כדי להוריד את הפונט הרצוי פשוט יש ללחוץ עליו ולהוריד את הקובץ שמכיל את הפונט ותנאי השימוש שלו - מומלץ לקרוא אותם בכל מקרה כדי להיות בטוחים שהשימוש שעושים איתם חוקי.


המשך ››1-2 of 2